Chorvatsko - Podgora

Oblíbené velmi rušné letovisko leží 9 km jihovýchodně od Makarské na úpatí pohoří Biokovo. Obec se skládá ze dvou částí stará část Podgory ležící vysoko na horském svahu a nová část Podgory při moři, rozkládající se od moře k magistrále. Celým letoviskem se táhne krásná pláž z drobných oblázků lemovaná zelení. Horské masívy se zde pojí s mořskou vodou, palmami a borovicemi. Díky této přírodní scenérii je koupání v moři pravým zážitkem.

více...

Chorvatsko - Tučepi

Oblíbené letovisko na Makarské riviéře, 5 km jižně od Makarské, leží na úpatí horského masívu Biokovo s nejvyšší horou Sv. Jure, která je častým výletním cílem turistů. Návštěvníky okouzlí nejen svojí osobitou atmosférou, s řadou taveren, restaurací a tanečních klubů, ale i 3 km dlouhou oblázkovou pláží v široké zátoce, táhnoucí se jižně až k letovisku Podgora. Pláž je lemována olivovými sady a borovicemi, které skýtají stín a vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro trávení příjemné dovolené.

více...


Plitvická jezera

V letošním roce jsme opět zahájili sezónu v Chorvatsku Infocestou, která se nad očekávání vydařila. Kromě pracovních záležitostí jsme my i naši klienti navštívili překrásné vodopády KRKA. Počasí se vyvedlo a tak nás čekalo příjemně prožité dopoledne. Také jsme objevovali krásy proslulých PLITVICKÝCH JEZER.

více...


Vodopády KRKA

V letošním roce jsme opět zahájili sezónu v Chorvatsku Infocestou, která se nad očekávání vydařila. Kromě pracovních záležitostí jsme my i naši klienti navštívili překrásné vodopády KRKA.

více...


Den dětí 1.6.2013

Na Den dětí jsme uskutečnili zájezd do Prahy a všichni jsme si ho i pro nepřízeň počasí skvěle užili. Nejprve jsme navštívili Čokoládový dům, kde nám odhalili tajemství výroby čokolády, ochutnali jsme přímo před námi vyrobené pralinky a děti si pravou čokoládou namalovaly obrázek na papír. Dále nás čekal Dinopark, kde byla vidět pravěká stvoření doprovázená věrohodnými zvukovými efekty.

více...


.