Podhájska - odjezd z Dačic, Kunžaku a J. Hradce

3800 Kč
04.09.2019 - 07.09.2019

Místní voda léčebně působí podobně jako voda z Mrtvého moře a je také slaná. Na povrch vyvěrá z hloubky 1900 m v silném prameni při teplotě 80o C, teploty bazénů jsou regulovány na 35-38o C. Areál se rozkládá na ploše 12 ha a je tvořen 7 bazény. Nedůležitějšími prvky složení vody jsou: lítium, soli (chloridy, bromidy, jodidy…), sírany, vápník a mnoho dalších. Městečko - ležící na jih od Nitry - ožívá v letní sezóně ze zimního spánku i když i v zimní sezóně jsou služby venkovních lázní bohatě využívány. V letní sezóně, která trvá od května do října, zde funguje množství restaurací, jídelen a rychlého občerstvení, zmrzlina, 2x denně si mohou zájemci v areálu zacvičit, za poplatek lze objednávat masáže, perličkovou koupel a další služby. Zázemí tvoří vnitřní šatny se sprchami, přírodní solária, sportovní hřiště. Funguje zde letní kino, tobogán, suvenýry a další.

Ubytování v Penzionu MAX** poskytuje komfortní ubytování v blízkosti známého termálního koupaliště v obci Podhájska. Atraktivní poloha, příjemné prostory, doplňkové služby. Ubytování (apartmány ½, 1/3, 1/4) s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi, vybavený kuchyňský kout, bezplatné užívání služeb Wellness přímo v penzionu.

V ceně: doprava, ubytování v apartmánech, polopenze, wellness v penzionu 2 hod. denně, wifi, pobytová taxa

V ceně není: pojištění léčebných výloh do zahraničí, vstupné do termálních lázní cca 8 Euro/den

Zvýhodněné děti: dítě do 6 let – polopenze, doprava 1.700 Kč (bez nároku na lůžko), dítě do 10 let – ubytování, polopenze, doprava 2.800 Kč

Odjezd: Jindřichův Hradec, Kunžak, Dačice a okolí po dohodě.

Ve spolupráci s CK Santinitour


ZÁJEZDY